Czy firanki szpeca dom

Czy firanki szpeca dom

Gru 01

Czy firanki szpeca dom

Jak Czy oni, że magia Secrets Revealed

Wiele razy możemy usiąść i podziwiać magów, które wykonują przed nami. Czasami najprostsze sztuczki może nas opuścić drapania głowy. Ale istnieją pewne podstawy, rzeczy, które mogą nam pomóc, aby te magiczne sekrety ujawnione.

Jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba uznać to, że wiele z tych sztuczek wymagać będzie szybkie z ruchu. Czasem trzeba kilka sekund tylko odwrócić kartę lub przełączyć ręce elementu. W tym czasie trzeba skierować uwagę wszystkich do innego obszaru na "zaczarować" im.

Czy to twoja karta?

To zajmuje się jednym z najprostszych sztuczek dostępnych która dezorientuje wielu ludzi. Kiedy oferta indywidualnego szansę wybrać kartę, a następnie umieścić go z powrotem na stos musi to być trudne do zlokalizowania? Jest to kolejna z magicznych sekretów objawione i istnieją dwa sposoby, aby to działało.

Pierwszy i najczęściej wymaga użycia pokładu lewy. Kiedy rozłożone karty istnieje wiele dłuższych kart. Popychając je się nieco dalej większość osób zdecyduje się wyciągnąć jeden z tych samochodów z talii. Kiedy umieścić go z powrotem w swoim pokładzie, będzie można łatwo powiedzieć, gdzie jest już karta została ponownym włożeniu.

Pierwsza metoda jest czystsze, drugi działa dobrze dla podstawowej talii kart. Konfiguracja pokład tworzyć małżeństwo kart. Oznacza to, że mają wszyscy królowie razem, najpierw dwie czerwone, potem dwa czarne i tak dalej, w celu konfiguracji. Kiedy przychodzi czas, aby wyciągnąć brakującą kartę można szybko udawać wykorzystywać magię prędkości wizji i wyciągnąć dziwny kartę. To musi być zrobione szybko zaimponować publiczności.

Trochę się od dna proszę

Każdy kocha zobaczył kobietę w pół-trick. Jest to wspaniałe i imponujące. Ale tylko formą oszustwa i jest to kolejny z magicznych tajemnic objawionych.

- autor artykułu