Najmodniejsze firani w tym sezonie

Najmodniejsze firani w tym sezonie

Lis 02
Najmodniejsze firani w tym sezonie

Dlaczego nie mogę zajść w ciążę - Oto dlaczego

Możesz być również pytaniem na pytanie: "Dlaczego nie mogę zajść w ciążę?" kiedy być może zostałeś próbuje od dłuższego czasu i nic nie wydaje się działać. Istnieje wiele czynników, takich jak styl życia, odżywiania, czy problemy emocjonalne i stres nadnerczy, które mogą wpłynąć na proces poczęcia.

Wiele par postarać się o pomoc medyczną, aby zmusić swoje ciało wyobrazić, biorąc leki na płodność, lub wspomaganego rozrodu technologii, takich jak zapłodnienie in vitro, ale często prowadzi do długoterminowych skutków ubocznych, poronień, rozczarowanie i zmarnowane pieniądze.

Można by uzyskać lepsze wyniki, pielęgnacji i dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne, i pracy na działania mające na celu zbudowanie silniejszej i bliższych relacji między Ciebie i Twojego partnera. Dlatego mówię to dlatego, że stres jest jedną z najczęstszych przyczyn niewyjaśnionej niepłodności oraz wprowadzenie harmonogramu na organizm może uczynić ten stres gorzej.

Stres to nie tylko uczucie nerwowości masz tuż przed zrobić coś denerwujący jak wystąpień publicznych. Stres to ciśnienie wywierane przez ciało w wyniku wielu czynników - zarówno fizycznego i psychicznego. Problem ze stresem jest to, że można go zablokować płodność poprzez zwiększenie produkcji w organizmie hormonów stresu, a także stworzenie niezdrowe środowisko dla jaj rozwijać i być nawożone.

Więc, co powoduje, że organizm, by stać się podkreślić i co można z tym zrobić?

Nieodpowiednie odżywianie jest częstą przyczyną stresu dla organizmu, ponieważ ma do utrzymania żywotnych organów działa nawet wtedy, gdy nie ma wystarczających witaminy i składniki odżywcze potrzebne do specyficznych procesów metabolicznych się odbyć. Gdy organizm nie otrzymuje wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje, to jest bardziej prawdopodobne, aby skupić się na utrzymaniu się przy życiu, niż reprodukcji.

- autor artykułu