Z czego uszyc firany

Z czego uszyc firany

Sie 12
Z czego uszyc firany

Jeśli zacznie mówić, a ja nie uznają cię, to będziesz wiedzieć, że są jeszcze na wyciszenie i nie słyszy ,

Proszę zawsze powiedzieć swoje imię zanim coś powiesz. Na przykład, Chris tutaj, a następnie zacząć mówić i być jasne i zwięzłe, jak to tylko możliwe. Jest to interaktywny wywołanie więc będę zadawać ci pytania, a dla swoich pomysłów, więc być przygotowany do udziału w dowolnym momencie. W celu jak najlepszego wykorzystania tego, co można dostać się z tej rozmowy, pytam, że można oprzeć się chęci wielozadaniowych ".automatyka przemysłowa wrocław

Wreszcie, należy pamiętać, aby pozostawić miejsce dla wszystkich, aby dzielić się, jak niektórzy ludzie potrzebują więcej czasu, aby zastanowić się nad ich odpowiedzi przed rozmową, i to jest w porządku, aby istniała luki ciszy na nasz apel.

Czy ktoś ma jakieś pytania lub potrzebujesz żadnego wyjaśnienia na cokolwiek zrobić z telecall etykiety? "

To próbka tego, co mogę powiedzieć; Następnie trzeba łaskawie egzekwowania tych wytycznych całej rozmowy. Jeśli słyszysz szumy, zatrzymać i powiedzieć coś w stylu: "Dostajemy dużo szumu tła. To brzmi jak ktoś jest w kuchni podejmowania kolację. Można naprawić niektóre dla mnie?" Tak, to jest w porządku, aby mieć trochę zabawy! Lub jeśli pies szczeka, można powiedzieć, że to brzmi jak Fido zgadza!

Czasami masz osobę, która dominuje połączenie, a jeśli nie wiedzą, jak poradzić sobie z sytuacją dobrze, można zrobić uszkodzenie reputacji zawodowej, a uczestnicy mogą nie chcieć zachować uczestniczących. Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić dobre pierwsze wrażenie, a to jeszcze bardziej w wirtualnym środowisku, niewidzialnego, gdzie ludzie mogą wyrażać swoje niezadowolenie, siedząc wygodnie i nie uczestniczą lub jeśli mają wybór, po prostu wisi i nigdy nie uczestniczyć Twój telekonferencji wzywa ponownie.


- autor artykułu