Czym zastapic firanki

Czym zastapic firanki

Lis 10
Czym zastapic firanki

Koło stare przyjaźnie – Ożywiać na muchy Girlfriends

Niedawno przeniósł się z powrotem do miasta, gdzie spędziłem dzieciństwo, dorastał, a rozwinęła się, kim jestem dzisiaj. Odkryłam, że w naszej młodości, stajemy się suma wszystkich wpływów w naszym życiu, w tym naszych przyjaciół. Dla mnie, dowiedziałem wartość przyjaźni, zwłaszcza dziewczyn.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Dorastałem tylko o braci, i tak moje koleżanki wypełnił pustkę siostrami.

Mój krąg gal kumpli z liceum i ja byliśmy w kontakcie w ciągu ostatnich trzydziestu trzech lat i widywali się raz w roku, kiedy wróciłem z wizytą. Ostatnio, po tym jak został rozstrzygnięty do mojego nowego domu, zaprosił ich na obiad. Mamy wspomina o dawnych czasach, małżeństwa, dzieci, starzejących się rodziców, naszych osobistych triumfów i walk i gdzie [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] jesteśmy dzisiaj. Jak cicho przestrzegać moich przyjaciół, zauważyłem wszelkie podobieństwa dzieliliśmy fizycznie: Wszyscy mamy kilka dodatkowych funtów wokół naszych talii i tylne końce, że wszystkie kobiety w naszym wieku narzekają wszyscy barw nasze włosy, a my wszyscy spędzają ogromne ilości pieniędzy, aby dobrze wyglądać. W rzeczywistości, 50-tych wśród mojej grupy są dobrze wyglądać cholernie.

Następnym razem dostaliśmy razem, to był doskonały letni wieczór, i zdecydowaliśmy się wziąć w widoków i dźwięków miasta podczas jazdy kabrioletem mojego przyjaciela. Czułem się tak, jakbyśmy byli siedemnaście znowu się cruising na dobry czas. To było naprawdę rozkosz, mieszka teraz w tej chwili, a nie dbając, czy nasze włosy były pomieszane i nasz makijaż mniej niż doskonałe i nie szuka, gdzie chłopcy hangin ‚out. Byliśmy po prostu zabawę w naszej własnej skórze, śmiech, i robi, co robią koleżanki – rozmowy, dzielenie się i śmiać.

Ja naprawdę się pielęgnować te kobiety i wszystkie radości wnoszą do mojego życia.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu