Gdzie kupic zaslony

Gdzie kupic zaslony

Paź 14
Gdzie kupic zaslony

Pisanie Sleuths - 7 porad Znalezienie osób zaginionych

Piszesz historię gdzie fikcyjna PI, oficer śledczy lub amatorski detektyw musi śledzić brakującą osobę? A może jesteś po prostu ciekaw jak zacząć szukać tego dawno zaginionego przyjaciela? Oto 7 porad na znalezienie ludzi, że Ty lub Twój fikcyjna postać używać:

1. Sprawdź, czy książki telefonicznej lub wybierz 411 (wszakże Directory Assistance oferuje najnowsze, najbardziej-do-data ofert).slonko.eu/markizy Jeśli szukasz działalności gospodarczej, wybieranie "wolne" 411 usługę od Google: 1-800-GOOG-411.

2. Zarejestrować się w usługach opartych na subskrypcji dla organizacji absolwentów osoba może należeć do (jak Classmates.com lub Alumni.Net). Czasami licea mają własną organizację absolwentów, więc należy sprawdzić stronę internetową osoby były wysoki szkoły i skontaktować absolwentów wymienionych tam (które czasami są wymienione przez lata studiów).

3. Umieść ogłoszenie w lokalnej gazecie (aw gazetach w okolicach), gdzie mogą przebywać osoby zaginionej. Niektóre gazety zapewniają również możliwość zrobić wyszukiwania w Internecie swoich archiwach.

4. Prowadzenie nadzoru w miejscach, w których przedmiotem było wiadomo, że "hang out" (od barów do wykonywania klubów softball gry).

5. Budowanie prostej strony internetowej do reklamowania, który szukasz. Jest to łatwe do zbudowania prostego, często bezpłatne, witryny te dni. Plus, wiele usług będzie gospodarzem / reklamowania go bez żadnych opłat.

6. Szukaj National Center for Missing Dorośli w Theyaremissed.org.

7. Szukaj narodowej brakuje i niezidentyfikowanych Osób system (NamUs) w Namus.gov.

9. Sprawdź Death Index Social Security, który zapewnia patrzeć, czy dana osoba nie żyje http://ssdi.rootsweb.com/

Z praktycznego punktu widzenia, profesjonalne badacze często korzystają z powyższych technik w połączeniu. Jeśli piszesz historię o fikcyjnej szpieg, twoja postać może zatrudnić brawury, intuicję i kreatywność jednocześnie łącząc te różne techniki!

Colleen Collins-Kaufman jest profesjonalnym PI i pisarz. Ona i jej partner biznesowy PI również nauczyć zajęcia online dla pisarzy na tematy śledczych od prowadzenia nadzoru do zbadania zabójstw na http://www.writingprivateinvestigators.com

Zastrzeżenie: Informacje i porady oferowane w tym artykule są przeznaczone do stosowania scenarzystów / czytelników i powinny być w żaden sposób interpretowane jako podjętych lub radcy lub porady dla osób wymagających pomocy wyjaśniającego.


- autor artykułu