Jak samodzielnie uszyc zaslony

Jak samodzielnie uszyc zaslony

Gru 17
Jak samodzielnie uszyc zaslony

W rezultacie, jakość zdrowia reprodukcyjnego i jaj cierpi.

Chociaż wielu z moich klientów ma już dobrą dietę i suplementy, to nie wystarczy, aby zwiększyć ich płodność. Nawet najlepsza dieta organiczna nie zawiera wszystkich składników odżywczych jest wymagane jeść codziennie, a większość suplementy witaminowe i mineralne nie mogą być w pełni wchłaniane przez organizm. To dlatego moi klienci podejmują sproszkowany dodatek o nazwie "pożywienie AlkaGreens Plus", która dostarcza niezbędnych składników odżywczych w formie, którą organizm może przyswoić w ciągu kilku minut.

Brak reszta jest inna przyczyna stresu, ponieważ organizm potrzebuje jej cykl regeneracji w celu naprawy swoich tkanek, trawienia i przyswajania składników odżywczych spożywane w ciągu dnia, a odżywiają rozwijające jajowych i nasienia komórek. Wiele osób nie uzyskać odpowiedni odpoczynek, a nawet jeśli są one śpi 8 lub 9 godzin dziennie, to może być w pomieszczeniu, które jest zbyt jasno oświetlone lub hałaśliwym otoczeniu, na przykład w pobliżu ruchliwej drodze lub na torze lotu. Częstym skargi wśród moich klientów jest to, że nie mogą się ich umysły, aby zatrzymać zębami w czasie łóżku, a nawet jeśli nie sen, to nie jest głęboki i spokojny sen, a nie obudzić uczucie odświeżenia.

Moja sugestia jest, aby upewnić się, że zasłony blokują całe światło, a ty nie masz żadnych gadżetów elektrycznych w pomieszczeniu, które mają światła LCD, takich jak cyfrowe budziki. Jeśli mieszkasz w pobliżu ruchliwej drogi, należy użyć zatyczki do uszu podczas snu - nawet jeśli nie zauważyłem hałasu. Aby wyłączyć umysł, słuchać "Quantum Relaxation" płyt CD, przed pójściem spać, które umieścić mózg w stan głębokiego relaksu, podobny do medytacji.


- autor artykułu